TROJAN TATTOO

Vítáme Vás na stránkách věnovaných nejen tetování,ale i bodyartu.Naleznete zde nejen galerii naší práce,ale i velký výběr motivů a spoustu rad týkajících se tohoto tématu.

Trojan Tattoo Argentinská 30,Praha 7-Holešovice

Tel:775 131 227
trojan-tattoo@jex.cz
tatto_by_Tiger83.jpg
clock_forearm_by_willemxsm-d4puf3m.jpg
images (5).jpg
TROJAN TATTOO

TROJAN TATTOO

650.00 Kč
bez DPH 537.19 Kč
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Chtěli jste mít někdy tetování, které je vidět jen „občas“? Se speciálním ultrafialovým inkoustem se vám to může splnit. Složitě chemicky upravený tattoo inkoust, dokáže věc, která byla dříve nepředstavitelná. Určitě si každý z nás vybavuje fosforové tyčinky, které můžeme vidět na různých tanečních akcích. Tyto fosforové hračky velmi působivě září ve tmě. Ač se to nemusí na první pohled zdát, chemická sloučenina obsažená v těchto produktech je životu nebezpečná, proto bylo naprosto nepředstavitelné, pokoušet se aplikovat podobné látky i pod lidskou kůži. K našemu překvapení dnešní chemie nezná hranic. Chameleónský tetovací inkoust je svým efektem podobný fosforu, ovšem s touto látkou nemá prakticky nic společného.

Co je „Chameleónský inkoust“

Tatuáž za pomocí UV inkoustu je speciální druh tetování, který není za normálních okolností (při světle) vidět. To zda je vidět pouze obrys celé malůvky, nebo vůbec nic, záleží na vytetovaném motivu a zručnosti tatéra. Často není vidět ani obrys. Pokud ale se svojí kérkou vlezete do tmy či pod UV lampu, wow, najednou svítíte jak chemička na fosfor. Zajímavý efekt to má pro lidi především na diskotékách či v různých nočních klubech.
Zajímavým zpestřením klasického tetování může být právě jeho kombinace s UV inkoustem. Necháte si vytetovat motiv podle vašich představ klasickým inkoustem a jako bonus si necháte obtáhnout kontury UV inkoustem. Je to velice působivé, ale není to pro každého.

Ultrafialová tetování nejsou v USA moc rozšířená a mnoho tetovacích salónů s nimi odmítá pracovat, neboť podle některých zde hrozí zvýšené zdravotní riziko a složitá aplikace kde se spojuje několik druhů inkoustů, může poškodit kůži tak, že do ní snadněji vnikne znečištění.
Mnoho lidí kteří se pro UV tattoo rozhodli, zbrkle informovali o infekci. Tyto reakce se odehrávali více často ve spojení s UV tattoo než s tetováním klasickým. Zda je to pravda, je předmětem dohadů.
UV inkousty jsou v podezření, že obsahují alergické a možná také karcinogenní látky. Nicméně několik inkoustů které jsou k mání podstoupili rozsáhlé testování organizací FDA která je následně schválila pro použití.

UV inkoust

Mít na sobě inkoust reagující pouze ve tmě je skvělá cesta jak případné tetování skrýt či mít něco jiného než ostatní.
Je ale chameleónský inkoust doopravdy bezpečný? Podle rozsáhlého testování amerických nezávislých organizací, díky kterým došlo ke schválení tohoto inkoustu, je chameleónský inkoust absolutně nezávadný pro lidský organismus, tyto skutečnosti byly testovány více jak 10 let a UV inkoust se velmi osvědčil, proto je dnes na trhu velice oblíbený a uznávaný jako velmi bezpečný produkt

Chameleon ink v bodech:

neobsahuje fosfor
není radioaktivní
nesvítí pořád
není rakovinotvorný
svítící barva je 100% bezpečná a neobsahuje karcinogeny
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9747"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Čt 25. říjen 2012, 17:30:36 CEST
alexandra.marchukova
Od 1.11.2012 otevíráme nové prostory na Argentinské ul.30,Praha 7-provozní doba od 10:00 -18:00,nebo dle dohody:-))
406931_440536522673813_1913397134_n.jpg
230015_247522652041315_1398660419_n.jpg
tel:775 131 227
trojan-tattoo@jex.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one